Партнери

За незначний період часу ТОВ «Українська Незалежна Геологічна Група» зуміла завоювати довіру і сформувати довгострокові партнерські відносини з багатьма вітчизняними та іноземними виробниками нафтогазового обладнання. Деякі з них:

 1. Forum Energy Technologies Inc. глобальна компанія, що займається нафтопродуктами, яка обслуговує підводні, бурові та інфраструктурні галузі нафтогазової сфери. Продукція компанії включає в себе високотехнологічне капітальне обладнання, а також продукти, які використовуються при бурінні, будівництві свердловин, видобутку і транспортуванні нафти і природного газу.
 2. ТОВ НВФ «СТОМ»  –  виробництво промислового обладнання та запірної арматури.
 3. «NOV (National Oilwell Varco)» –  виробництво сучасного обладнання в області буріння і видобутку нафти.
 4. CABLE SERVICE AND REPAIR  –  виготовляє широкий спектр обладнання, яке використовується для установки, ремонту, нормалізації та очищення ЕМ-кабелів.
 5. ТОВ «Контакт»  машинобудівне підприємство, орієнтоване на виробництво газового обладнання. Серед обладнання представлено: регулятори тиску газу, комплекси одоризації газу, обладнання для газопроводів і ГРС, обладнання для АГНКС, запірна арматура, ЗІП і ремкомплекти та клапани.
 6. Weir SPM  –  виробництво насосів, обладнання для контролю потоку високого тиску та продуктів безпеки для світового енергетичного ринку.
 7. American Completion Tools. Inc – виготовлення комплектацій, сервісних інструментів, такі як мостові пробки, цементувальні пробки, цементні фіксатори, а також гідравлічні, гідромеханічні та механічні пакери.
 8. ПП «Мармет»  – виробництво гідравлічного та пневматичного устаткування.
 9. Oil Center Research International, L.L.C. виробництво мастильних матеріалів, герметиків, різьбових сполук для труб, обсадних труб, бурильних труб, мастил для клапанів, автомобільних масляних герметиків, спеціальних мастильних матеріалів, мастил та герметиків для свердловинних робіт.

 

Компанія ТОВ «УНГГ» зарекомендувала себе надійним та відповідальним постачальником для Замовників. Наявна кваліфікація персоналу ТОВ «Українська Незалежна Геологічна Група», яка дозволяє вчасно та ефективно виконувати будь-які поставлені Замовником завдання у сфері матеріально-технічного забезпечення та їх виробничого процесу.

Також замовниками ТОВ «Українська Незалежна Геологічна Група» виступають такі відомі компанії як:

 1. ТОВ «Оператор ГТС України» – забезпечує транспортування природного газу споживачам України та країн Європейського Союзу.
 2. АТ «Укргазвидобування» є найбільшою газовидобувною компанією у Центральній і Східній Європі. В Україні це – великий гравець, що видобуває 73% природного газу та спеціалізується на виробництві газового конденсату. 
 3. ПАТ «Укpнaфта» найбільша нафтовидобувна компанія України, яка володіє однією з найбільших в Україні мереж заправних станцій, присутньою у більшості регіонів країн.
 4. ТОВ «ДТЕК Нафтогаз»  – найбільша в Україні приватна газовидобувна компанія.
 5. ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» – один з лідерів серед приватних нафтогазовидобувних компаній України.