Партнери

За незначний період часу ТОВ «Українська Незалежна Геологічна Група» зуміла завоювати довіру і сформувати довгострокові партнерські відносини з багатьма вітчизняними та іноземними виробниками нафтогазового обладнання. Деякі з них:

 1. Forum Energy Technologies Inc. глобальна компанія, що займається нафтопродуктами, яка обслуговує підводні, бурові та інфраструктурні галузі нафтогазової сфери. Продукція компанії включає в себе високотехнологічне капітальне обладнання, а також продукти, які використовуються при бурінні, будівництві свердловин, видобутку і транспортуванні нафти і природного газу.
 2. ТОВ «Біттехніка» виробництво інструментів для зарізки бічних стволів, інструментів для ліквідації аварій, обладнання для колтюбінгових установок і допоміжних інструментів.
 3. ТОВ «Механічний завод» Калязинский» виробництво нафтопромислового і бурового обладнання, а саме розробка і виробництво мобільних бурових установок, установок для ремонту свердловин, вантажопідйомного обладнання для робіт з трубами, вантажопідйомного обладнання для механізації допоміжних робіт, супутнього бурового обладнання, бурових насосів з гідравлічним приводом, насосних установок, також розробка частотно-регульованих приводів асинхронних електродвигунів для приводу бурового обладнання та нестандартного обладнання за узгодженими технічними завданнями.
 4. ТОВ НВФ «СТОМ»  –  виробництво промислового обладнання та запірної арматури.
 5. ТОВ «ЗАТ АМТ» – виробництво геофізичного обладнання, станцій геолого-технологічного контролю буріння і дослідження свердловин (ГТД).
 6. АТ НВП «РосНафтоГазІнструмент» – виробництво понад 60 видів виробів, від вертлюгів і цементувальних головок, до цементувального флоту в повному обсязі.
 7. «NOV (National Oilwell Varco)» –  виробництво сучасного обладнання в області буріння і видобутку нафти.
 8. ТОВ «ГідроМашина»  –  виробництво нафтопромислового та бурового обладнання, устаткування для капітального ремонту свердловин.
 9. ТОВ «НВФ Завод «Ізмерон» виробництво внутрішньо-свердловинного обладнання для нафтогазової галузі, а саме комплекси підземного обладнання для видобутку нафти і газу в корозійностійкому виконанні, пакери і пакерні системи, а також обладнання та інструмент для капітального і поточного ремонту свердловин.
 10. ТОВ «Нафтогазгеофізика» – виробництво має у своєму розпорядженні науково-технічний потенціал і виробничі потужності, які дозволяють виконувати замовлення по виробництву геофізичної апаратури на високому технічному рівні.
 11. CABLE SERVICE AND REPAIR  –  виготовляє широкий спектр обладнання, яке використовується для установки, ремонту, нормалізації та очищення ЕМ-кабелів.
 12. ЗАТ «Динер»  –  виконує проєктування, виробництво, монтаж, сервісне і гарантійне обслуговування геофізичної апаратури та геофізичного обладнання. Основна сфера діяльності підприємства містить виробництво каротажних підйомників для проведення геофізичних досліджень, лебідки геофізичні з електроприводом під кабель, сервісне і гарантійне обслуговування нафтового обладнання та виготовлення свердловинних приладів.
 13. ТОВ «Контакт»  машинобудівне підприємство, орієнтоване на виробництво газового обладнання. Серед обладнання представлено: регулятори тиску газу, комплекси одоризації газу, обладнання для газопроводів і ГРС, обладнання для АГНКС, запірна арматура, ЗІП і ремкомплекти та клапани.
 14. Weir SPM  –  виробництво насосів, обладнання для контролю потоку високого тиску та продуктів безпеки для світового енергетичного ринку.
 15. ТОВ «ВП Нафтомаш»  –  є виробником великого асортименту виробів нафтогазового обладнання. Виробнича база ТОВ «ВП «Нафтомаш» включає комплекс обладнання для закритого циклу виробництва готової продукції – від розробки конструкторської документації, лиття та механічної обробки заготовок до збірки, випробувань і здачі готової продукції замовнику.
 16. ТОВ «Конотопський арматурний завод» виготовляє сталеву трубопровідну арматуру високого тиску, а також гирлове і фонтанне обладнання та поковки з вуглецевої і легованої сталей.
 17. ТОВ ПК «АНЕКО»  – нафтогазове обладнання, виготовлення запасних частин і комплектуючих до обладнання для буріння та експлуатації нафтогазових свердловин.
 18. American Completion Tools. Inc – виготовлення комплектацій, сервісних інструментів, такі як мостові пробки, цементувальні пробки, цементні фіксатори, а також гідравлічні, гідромеханічні та механічні пакери.
 19. ТОВ «Гідроапаратура» виробництво гідравлічних апаратів, клапанів, блоків управління, гідравлічних агрегатів.
 20.  ПП «Мармет»  – виробництво гідравлічного та пневматичного устаткування.
 21. АТ «Промарматура»  – виготовлення трубопровідної арматури.
 22. ТОВ «Науково-Виробниче Підприємтсво «УАМ»    виробництво манометрів.
 23. Oil Center Research International, L.L.C. виробництво мастильних матеріалів, герметиків, різьбових сполук для труб, обсадних труб, бурильних труб, мастил для клапанів, автомобільних масляних герметиків, спеціальних мастильних матеріалів, мастил та герметиків для свердловинних робіт.

 

Компанія ТОВ «УНГГ» зарекомендувала себе надійним та відповідальним постачальником для Замовників. Наявна кваліфікація персоналу ТОВ «Українська Незалежна Геологічна Група», яка дозволяє вчасно та ефективно виконувати будь-які поставлені Замовником завдання у сфері матеріально-технічного забезпечення та їх виробничого процесу.

Також замовниками ТОВ «Українська Незалежна Геологічна Група» виступають такі відомі компанії як:

 1. АТ «Укргазвидобування» є найбільшою газовидобувною компанією у Центральній і Східній Європі. В Україні це – великий гравець, що видобуває 73% природного газу та спеціалізується на виробництві газового конденсату. 
 2. ПАТ «Укpнaфта» найбільша нафтовидобувна компанія України, яка володіє однією з найбільших в Україні мереж заправних станцій, присутньою у більшості регіонів країн.
 3. ТОВ «ДТЕК Нафтогаз»  – найбільша в Україні приватна газовидобувна компанія.
 4. ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» – один з лідерів серед приватних нафтогазовидобувних компаній України.