5 кращих новин за червень

Microsoft має намір замінити журналістів на роботів

Компанія Microsoft замінить співробітників на роботів з метою економії. Йдеться про новинний портал MSN, де репортери щодня збирають новини, підбирають заголовки. Ці обов’язки перепоручать автоматизованій системі. Про це повідомляє BBC.

Як пояснили в компанії, заміна журналістів на штучний інтелект стала етапом переоцінки ведення бізнесу.

«Це може призвести до зростання інвестицій в одній сфері і до реорганізації в іншій», – пояснили в Microsoft, вказавши, що таке рішення не пов’язане з пандемією коронавірусу.

 

США розширять видобуток нафти в заповіднику на Алясці

У США для видобутку нафти будуть відкриті 7,5 млн з 9,3 млн гектарів Національного нафтового заповідника на Алясці. Такий план оприлюднило Бюро землеустрою міністерства внутрішніх справ США.

Зазначено, що раніше адміністрація попереднього американського президента Барака Обами відкрила для нафтовидобутку близько половини заповідних площ.

«Президент Трамп взяв на себе зобов’язання розширити доступ до величезного енергетичного потенціалу нашої країни», – заявив міністр внутрішніх справ США Девід Бернар.

План Трампа дозволить вести розробки на всьому озері Тешекпук на півночі Аляски і розвивати нові райони уздовж річки Колвілл на заході штату.

Експерти зазначають, що реалізація плану Трампа дозволить збільшити видобуток палива приблизно на 500 тис. барелів на день протягом 20 років.

 

Американська компанія підписала угоду з NASA про стимулювання розвитку орбітального космічного туризму

Virgin Galactic разом з фахівцями Центру космічних польотів ім. Ліндона Джонсона розробить програму відбору і підготовки туристів для польотів на Міжнародну космічну станцію.

За словами генерального директора Virgin Galactic Джорджа Уайтсайдс, компанія хоче, щоб тисячі людей змогли побачити Землю з космосу.

 

У Китаї приступили до динамічних випробувань потяга на магнітній подушці

Випробування нової техніки пройшли на експериментальній лінії для такого транспорту. Дослідники провели комплексні перевірки тестового зразка потяга на магнітній подушці з проектною швидкістю 600 км / год в різних робочих режимах.

    

 

 

Японія виділить понад 650 мільйонів доларів для розробки 6G

Японська влада планують виділити близько 650 мільйонів доларів для розробки системи мобільного зв’язку шостого покоління. 6G-мережу планують впровадити до 2030 року. США і Південна Корея випередили країну в використанні 5G. Зараз Японія має намір надолужити згаяне і в перспективі стати лідером в сфері швидкісних систем. Розробкою зв’язку нового покоління займаються також Китай, Південна Корея і Фінляндія.