5 кращих новин за травень

Експерти назвали найбільш привабливі країни Європи для прямих іноземних інвестицій

Франція в 2019 році виявилась найпривабливішою країною Європи для прямих іноземних інвестицій. 
Такі дані оприлюднила міжнародна консалтингова компанія EY в рамках проекту «Європейський інвестиційний моніторинг».
За даними дослідження, частка Франції в залученні прямих іноземних інвестицій в Європі в 2019 році становила 18,8% (зростання на 17%). Друге місце по реалізації міжнародних інвестиційних програм зайняла Великобританія – 17,4% (приріст 5%).
У Топ 10 найбільш інвестиційно привабливих країн Європи також увійшли Німеччина (15,1%), Іспанія (7,6%), Бельгія (4,2%), Нідерланди (4%), Польща (3,1%), Ірландія ( 3%), РФ (3%) і Туреччина (2,7%).

 

У Китаї з’явиться повітряний туризм на автономних аеротаксі

У минулому році китайський виробник автономних аеротаксі EHang оголосив про свої плани, згідно з якими в 2020 році він повинен відкрити в Китаї перші в світі комерційні маршрути на цьому новому і цікавому виді транспорту. І дійсно, в квітні EHang уклала договір на будівництво аеровокзалу на півдні Китаю, а днями компанія підписала угоду про будівництво аеровокзалу в складі туристичного комплексу на північному заході країни.

 

 

Apple придбала стартап, який працює з віртуальною реальністю

Компанія Apple викупила стартап NextVR, який займається трансляцією заходів з віртуальною реальністю. 
Про це повідомляє Apple Insider.
«Apple підтвердила придбання каліфорнійського стартапа NextVR, що займається трансляцією заходів наживо з віртуальною реальністю», – йдеться в повідомленні.

 

В умовах карантину автомобілі HAVAL можна буде придбати онлайн

В умовах карантину обслуговування клієнтів автоцентрів HAVAL буде здійснюватися дистанційно. Тепер придбати автомобіль HAVAL можна буде за принципом «Від дверей до дверей» («Door to Door»).

 

 

Компанія SpaceX Ілона Маска вперше відправила астронавтів у космос

Запуск пілотованого корабля компанії SpaceX з двома американськими астронавтами, Дугласом Герлі та Робертом Бенкеном, успішно відбувся. Корабель Crew Dragon, як і планувалося, рухається у бік Міжнародної космічної станції (МКС).
Ракета-носій Falcon 9 здійняла в небо Crew Dragon близько 22:20 за київським часом.
Перший ступінь ракети відділився приблизно через три хвилини після старту, а приблизно на 10-ій хвилині польоту він, як і планували, повернувся на спеціальну платформу SpaceX в Атлантичному океані.
Корабель продовжує рух до МКС самостійно, використовуючи власні двигуни. Орієнтовно, цей шлях займе трохи менше доби.
Другий ступінь згорить в атмосфері. Після його відділення Центр керування польотами та екіпаж привіталиодне одного з успішним запуском.