ТОВ «УНГГ» пройшла сертифікацію на проводження системи менеджменту якості ISO 9001

ISO 9001 – це серія міжнародних стандартів, що визначає основні принципи менеджменту якості, вимоги до системи менеджменту якості організацій і підприємств, а також керівництво по досягненню стійкого результату. Цей міжнародний нормативний документ встановлює вимоги до сучасних управлінських технологій, технології управління підприємством в цілому. Впровадження цих технологій забезпечує стабільну роботу підприємства, відповідними вимогам і очікуванням споживачів.

Система менеджменту якості є частиною системи менеджменту організації і спрямована на досягнення результатів відповідно до встановлених цілей в області якості, щоб задовольнити вимоги і побажання всіх зацікавлених сторін.

Стандарт ISO 9001:2015 року розроблений згідно з додатком до директиви ISO Annex SL (ISO / IEC Directives, Part 1 Consolidated ISO Supplement – Procedures specific to ISO), яка визначає вимоги до нормативних документів на системи управління. Вона встановлює новий, єдиний стандарт для структури систем управління (не тільки ISO 9001, а й для інших систем менеджменту).

Ознайомитись с цим та іншими сертифікатами ТОВ «УНГГ» можна за посиланням.